+371 674 082 66 Jūrmalas gatve 78d, Rīga, LV-1029, Latvija LatviskiПо-русскиIn English
Jaunumi

Bērnudārzs “Ledus Namiņš"

16.04.2021

Pavasarī durvis vērs pirmais bērnudārzs Latvijā ar slidot prasmes apmācību – “Ledus Namiņš”

Privātā sākumskola “Namiņš” sadarbībā ar hokeja klubu “Prizma” un Volvo Sporta centru, radījuši pirmo bērnudārzu Latvijā ar slidotprasmes apmācību – “Ledus Namiņš”. Bērnudārzs atrodas Imantā, Jūrmalas gatvē 78D, Volvo Sporta centra kompleksā. “Ledus Namiņa” durvis paredzēts vērt pavasarī*, taču rezervēt bērnam vietu dārziņā var jau tagad, zvanot pa tālruni 26443766.

Privātās sākumskolas “Namiņš” direktore Sandra Indriksone: “Vadot Privāto sākumskolu “Namiņš” jau 20 gadu garumā, esam ieguvuši plašu pieredzi un kompetenci pirmsskolas un sākumskolas izglītības programmu īstenošanā. Mēs zinām, ka vecākiem ir ļoti svarīgi nodrošināt bērniem ne tikai drošu ikdienu un izglītību, bet arī parūpēties par hobiju un talantu attīstīšanu jau agrā vecumā. Taču bieži vien šo apstākli kavē attālums un laika grafika saskaņošana. Tieši tādēļ, sadarbībā ar mūsu partneriem, mēs piedāvājam izglītību un talantu attīstīšanu vienuviet – pirmo bērnudārzu Latvijā ar slidotprasmes apmācību – “Ledus Namiņu”.”

Jaunajā bērnudārzā “Ledus Namiņš” gaidīs bērnus no divu līdz sešu gadu vecumam. Bērnudārzs audzēkņiem piedāvās licencētu pirmsskolas izglītības programmu, radošu un aktīvu mācību procesu, slidošanas nodarbības profesionālu treneru vadībā, āra aktivitātes un dabas izpēti, kā arī četras veselīgas ēdienreizes dienā.

Hokeja kluba “Prizma” treneris Miks Dzindulis: “Jaunu hobiju un talantu attīstīšana ir svarīga jau no mazām dienām. Slidošana bērniem sagādā prieku, tāpat arī apziņa, ka ir apgūts kas līdz šim nezināms. Optimālais laiks, kad ievest bērnu slidošanas prasmē, būtu, kad bērns sasniedzis trīs vai četrus gadus. Taču jāatceras, lai bērns pēc iespējas prasmīgāk iemācītos slidot, nepietiek ar vienu reizi slidotavā. Nodarbībām jānotiek regulāri, ko mēs arī piedāvāsim “Ledus Namiņā” – mēs būsim klāt mazajiem, lai pirmie solīši uz ledus būtu droši.”

“Ledus Namiņš” atrodas vien pāris soļu attālumā no Volvo Sporta centra,” norāda centra pārstāvis Ēriks Miļuns, tāpēc “vecākiem nav jāraizējas vai jāsaskaņo savs darba laiks ar bērnu hobijiem. “Ledus Namiņa” skolotājas pavadīs mazos ķiparus līdz Volvo Sporta centram, kur tie hokeja kluba “Prizma” treneru vadībā spers pirmos drošos soļus slidošanā”.

Privātā sākumskola “Namiņš”, izveidots pirms vairāk nekā 20 gadiem kā privāts interešu izglītības centrs, šobrīd darbojas trīs izglītības virzienos – Privātajā sākumskolā “Namiņš” realizē licencētu vispārējās pirmsskolas izglītības programmu un nodrošina akreditētu Pamatizglītības 1. posma (1.-6.klase) programmu, savukārt Mūzikas skola “Namiņš” piedāvā apgūt licencētas un akreditētas profesionālās ievirzes izglītības programmas dažādu mūzikas instrumentu spēlē. Tāpat “Namiņā” turpina darboties dažādu interešu izglītības programmu pulciņi.

*Atkarībā no valstī noteiktās kārtības un ievērojot epidemioloģisko situāciju

Informāciju sagatavoja:

Privātā sākumskola “Namiņš” direktore Sandra Indriksone
Tel. nr. 67530206 vai 26443766
e-pasts: namins2000@inbox.lv


+371 674 082 66 Jūrmalas gatve 78d, Rīga, LV-1029, Latvija

Privātuma politika

Paziņojums par sīkdatnēm

SIA “PRIZMA” un trešās puses izmanto šīs lapas darbībai nepieciešamās sīkdatnes un statistikas sīkdatnes. Lai pārvaldītu vai atspējotu sīkdatnes, savā interneta pārlūkā klikšķini uz "Sīkdatņu iestatījumi" vai sīkāku informāciju par sīkdatnēm iegūsti noklikšķinot uz Sīkdatņu deklarācija.