+371 674 082 66 Jūrmalas gatve 78d, Rīga, LV-1029, Latvija LatviskiПо-русскиIn English
Jaunumi

Albums par hokeja vēsturi

25.07.2021

Biedrība,,LATVIJAS HOKEJA VĒSTURE ‘’ , realizējot savus hokeja popularizācijas mērķus, radusi iespēju izdot albūmu-grāmatu veltītu hokeja vēsturei Latvijā sākot ar iepriekšējā gadsimta trīsdesmitajiem gadiem līdz mūsdienām. Albūma pamatā ievērota notikumu hronoloģija-laika gaita, tai atbilstošās personības, izcelts svarīgākais , dots novērtējums svarīgākajiem notikumiem un pomiem, izceltas svarīgākās personības, sportiskās biogrāfijas, pašs faktu apkopojums , bagāta fotogrāfiju kolekcija. Albūms ir ilgstoša ,sistemātiska vēsturisko materiālu apkopošanas rezultāts , kuri ņemti no dažādiem avotiem, arī no personīgās pieredzes.

236 lapaspušu izdevums, ar aptuveni 700 fotogrāfijām var būt par lielisku dāvanu tiem, kurus interesē hokeja vēsture, jaunatnei kā izziņas avots, lai paplašinātu zināšanas, vai arī atsvaidzinātu atmiņas paaudzei, kura daļu savas dzīves dzīvojusi ar hokeju sirdī. Izdevums tirdzniecības tīklā nebūs piejams, bet ir iespēja viņu iegādāties individuāli sazinoties . Mob: 29613160. Albūma cena 30 eiro.

Latvijas hokeja vēsture

+371 674 082 66 Jūrmalas gatve 78d, Rīga, LV-1029, Latvija

Privātuma politika

Paziņojums par sīkdatnēm

SIA “PRIZMA” un trešās puses izmanto šīs lapas darbībai nepieciešamās sīkdatnes un statistikas sīkdatnes. Lai pārvaldītu vai atspējotu sīkdatnes, savā interneta pārlūkā klikšķini uz "Sīkdatņu iestatījumi" vai sīkāku informāciju par sīkdatnēm iegūsti noklikšķinot uz Sīkdatņu deklarācija.